Objednejte se On-line

Vážení klienti,

od pondělí 13. 7. 2020 Vám nově nabízíme možnost objednat se k nám on-line přes rezervační systém. V některých hodinách máme tolik práce, že nestihneme vyřídit všechny příchozí hovory. Věřím tedy, že nový systém bude přínosný pro nás i pro Vás. Odkaz pro objednání najdete na webových stránkách. Děkujeme, že tuto formu objednávání využijete.

Pokud některý den nenajdete v rezervačním systému žádný volný termín a Vaše zvíře potřebuje neodkladné ošetření, využijte telefonické objednání. Dle naléhavosti případu Vám vyjdeme maximálně vstříc.

Stručný návod pro objednání najdete níže.

1. Na webových stránkách vetmnisek.cz v hlavním menu klikněte na zelené tlačítko „Objednat se on-line“.


2. Z nabídky kliknutím vyberte, jaké ošetření potřebujete.


3. Otevře se stránka s kalendářem a aktuální týden a den (jiné datum lze zvolit kliknutím na příslušný týden do kalendáře). Volné termíny na daný den se zobrazují zeleně, obsazené termíny jsou šedé a nelze na ně kliknout. Kliknutím vyberte čas objednání.


4. Zobrazí se rezervační formulář. Zde je nutné vyplnit jméno, příjmení, email a telefonní číslo. Vyberte z nabídky, s jakým zvířetem nás navštívíte. Pokud rezervujete termín pro Vyšetření/diagnostiku nebo Kontrolu, popište stručně do poznámky, jaký problém zvíře trápí (např. zvracení, průjem, kašel, kožní potíže,…), případně jak dlouho problém trvá (1 den, několik dní, týden,…). Potvrďte tlačítkem Rezervovat bez registrace.


5. Zobrazí se stránka s potvrzením rezervace. Na váš email bude zaslána zpráva o vytvoření rezervace.


Rezervaci lze jednoduše zrušit kliknutím na tlačítko STORNOVAT REZERVACI v e-mailu o potvrzení rezervace. 24 hodin před rezervovaným termín dostanete e-mailem upozornění, že se blíží čas Vaší návštěvy v ordinaci.